Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Siatki wspinaczkowe Pastello

( ilość produktów: 1 )

Stawiamy na jakość i solidność produktów do wspinania, dlatego wykonywana na wymiar siatka wspinaczkowa z serii Pastello spełnia najwyższe standardy funkcjonalności, bezpieczeństwa i trwałości. To konstrukcja na lata, która dostarcza najmłodszym mnóstwo zabawy na placu, w ogrodzie czy np. działce przed domem. Doskonale nadaje się do użytkowania zarówno w pojedynkę, jak i w grupie. Można na niej wykonywać indywidualne ćwiczenia i akrobacje oraz organizować zawody czy konkursy dla wielu osób. Jest prosta w montażu i użytkowaniu, a zarazem daje multum możliwości dla nieograniczonej wyobraźni kilkulatków i nieco starszych pociech.

Siatka do wspinaczki dla dzieci Pastello przeznaczona m.in. na plac zabaw doskonale służy maluchom przez cały rok. Ponieważ jest odporna na zmienne warunki atmosferyczne, można z niej korzystać latem i zimą, bez potrzeby demontażu, gdy nadchodzą mrozy, i ponownego zakładania, kiedy zaczyna się robić cieplej. Polecamy oferowane produkty w celach rozrywki oraz z myślą o budowaniu sprawności fizycznej najmłodszych. Możliwość połączenia przyjemnego z pożytecznym jest tym, co czyni nasze wyroby szczególnie atrakcyjnymi.

Każda dostępna w naszym asortymencie siatka do wspinania dla dzieci nadaje się zarówno na plac zabaw, jak i na działkę czy do ogrodu. Ponieważ tworzymy je na wymiar, da się je dostosować do różnych powierzchni. Solidność wykonania sprawia, że mogą być z powodzeniem eksploatowane w celu wspinaczki nawet przez wiele godzin każdego dnia. Zdecydowanie warto je mieć na wyposażeniu, dlatego zachęcamy do składania zamówień!

wysokość dla siatki bocznej
pixel