Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Siatki wspinaczkowe Fluoo

( ilość produktów: 3 )

Twoją pociechę ciągnie do wspinaczki, a pokonywanie coraz większych wysokości dostarcza mnóstwo radości? Jeśli chcesz sprawić jej wyjątkowy prezent, pozwoli Ci na to siatka wspinaczkowa Fluoo na wymiar przeznaczona na plac zabaw dla dzieci w wieku 2-3 lat wzwyż. Możesz ją zamontować też na prywatnym terenie, np. na swojej działce, przed domem czy w ogrodzie, zapewniając maluchom nieograniczony dostęp do świetnej atrakcji pozwalającej na wspinaczkę. Produkt dostarcza korzyści w formie zwiększonej aktywności fizycznej oraz doskonałej zabawy, w której można brać udział zarówno w pojedynkę, jak i w większych grupach.


Projektowana na wymiar siatka do wspinania Fluoo dla dzieci uczy je odwagi i przełamywania barier. Każdy pokonany szczebel oznacza nowe doświadczenie i przynosi mnóstwo satysfakcji. Wykonywana na niej np. na placu zabaw aktywność, jaką jest wspinanie, ma pozytywny wpływ także na kondycję i zdrowie, ponieważ zachęca do ruchu, sprzyja utrzymaniu prawidłowej sylwetki i właściwej masy ciała, a z tym niestety coraz więcej najmłodszych ma problem. Nasze produkty pozwalają na jego skuteczne rozwiązanie!

Solidne, trwałe i wysokojakościowe siatki do wspinaczki na wymiar

Jeśli Twoje dziecko nieustannie przesiaduje przed komputerem, telefonem czy telewizorem, a ostatnie, czego pragnie, to wyjście na dwór, montaż naszych produktów może zmienić jego perspektywę. Siatka do wspinaczki na wymiar na plac zabaw, do ogrodu czy na działkę to doskonały sposób na zachęcenie najmłodszych do wyjścia z domu i aktywności fizycznej. Pokonywanie kolejnych jej oczek może być wyzwaniem, które daje dziecku mnóstwo frajdy.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że zamontowana w ogrodzie, na działce czy zewnętrznym placu zabaw siatka do wspinaczki na wymiar jest narażana na potencjalnie szkodliwe oddziaływanie czynników atmosferycznych, dlatego powstaje wyłącznie z solidnych i wytrzymałych materiałów. To produkt wyjątkowo trwały, nadający się z powodzeniem do całorocznego użytkowania, a do tego dostępny w atrakcyjnej cenie, dlatego zachęcamy do jego zamawiania!

Kolor łącznika
wysokość dla siatki bocznej
pixel