Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Siatki wspinaczkowe Basicoo

( ilość produktów: 25 )

Przywiązanie do aktywności fizycznej i rozwój pasji warto pielęgnować od najmłodszych lat. Na połączenie tych dwóch aspektów pozwala oferowana przez naszą firmę siatka wspinaczkowa Basicoo tworzona na wymiar na plac zabaw, do ogrodu czy na działkę. To świetny pomysł na dostarczenie maluchom mnóstwa frajdy i jednocześnie zachęcenie ich do ruchu, którego współczesne dzieci mają zdecydowanie za mało. Wchodzenie na kolejne szczeble drabinki i wykonywanie na nich bezpiecznych akrobacji świetnie poprawia koordynację oraz rozwija umiejętność zachowania równowagi i utrzymywania stabilności.

Siatka do wspinania Basicoo na wymiar dla dzieci jest idealnym rozwiązaniem zarówno na plac zabaw, jak i do ogrodu czy na działkę. Uniwersalność zastosowania wynika m.in. z prostego montażu, który można przeprowadzić samemu na różnych powierzchniach i przy użyciu najbardziej podstawowych narzędzi. Za zamówieniem naszych wyrobów wspinaczkowych przemawia także ich jakość wykonania. Do produkcji sięgamy wyłącznie po wytrzymałe materiały i precyzyjne mechanizmy łączeniowe, dzięki czemu każdy oferowany produkt do wspinaczki wyróżnia się wieloletnią trwałością.

Siatka wspinaczkowa dla dzieci – doskonała na plac zabaw, do ogrodu i na działkę

Zarówno osobiste doświadczenia każdego rodzica czy wychowawcy, jak i liczne statystyki wskazują, że najmłodsi i młodzież spędza znacznie mniej czasu na dworze niż jeszcze kilkanaście czy tym bardziej kilkadziesiąt lat temu. Jak zachęcić pociechy do aktywności na zewnątrz? Do wyjścia na plac zabaw może przekonać siatka wspinaczkowa dla dzieci młodszych i starszych. Połączenie frajdy, jaką dają nasze produkty z korzyściami z punktu widzenia zdrowia i profilaktyki sprawia, że zdecydowanie warto je zamówić.

Nasze wyroby pozwalają na aktywność, dostosowaną do wieku i możliwości każdego młodego człowieka. Wiele radości podczas korzystania z nich odnoszą zarówno kilkuletnie maluchy, które dopiero uczą się pokonywania przeszkód, jak i nastolatki mogące wykonywać znacznie bardziej zaawansowane akrobacje. Co równie ważne, wszystkie siatki wspinaczkowe na plac zabaw dla dzieci są bardzo odporne na wilgoć, wysokie temperatury i uszkodzenia mechaniczne. Zamów je i przekonaj się, że warto z nich korzystać!

Kolor liny
Kolor łącznika
wysokość dla siatki bocznej
pixel