Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Drążki do akrobacji

( ilość produktów: 21 )

W naszej ofercie znajdują się uniwersalne, bardzo wytrzymałe i proste w montażu drążki służące do podciągania i innych ćwiczeń. Jeśli są założone na niskim poziomie, mogą z nich korzystać również najmłodsze dzieci, aby się na nich zawieszać i bujać. Wykonanie ze stali nierdzewnej i pokrycie trwałą farbą sprawia, że proponowane konstrukcje znakomicie spełniają swoje zadanie przez wiele lat. Nadają się na każdą pogodę, ponieważ bardzo dobrze znoszą zarówno mrozy, jak i upały.

Solidne drążki do podciągania i ćwiczeń dla każdego

Dostępne w tej kategorii drążki do podciągania i ćwiczeń mogą być wykorzystywane przez dorosłych oraz dzieci. Montuje się je na siłowniach zewnętrznych i placach zabaw, a także na przydomowych podwórkach, prywatnych działkach, w ogrodach i pomieszczeniach zamkniętych. Ich uniwersalne zastosowanie idzie w parze z bezpieczeństwem użytkowania, co jest szczególnie istotne w przypadku najmłodszych. Solidność wykonania, a także łatwy montaż naszych konstrukcji przekładają się na stabilność i pewność eksploatacji niezależnie od masy ciała użytkownika.

Oferowane drążki pozwalają na przyzwyczajanie dzieci do aktywności fizycznej od najmłodszych lat, a dorosłym umożliwiają utrzymanie formy bez względu na wiek. Przy ich użyciu możliwe jest zarówno podciąganie, jak i wykonywanie innych ćwiczeń poprawiających siłę i modelujących sylwetkę, np. przyciąganie nóg do tułowia w zwisie czy tzw. dipy, czyli inaczej pompki szwedzkie. Zapewniamy wysoką jakość i konkurencyjne ceny proponowanych produktów, dlatego zachęcamy do składania zamówień!

Przedziały cenowe
Cena
-
pixel