Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Siatki wspinaczkowe Blackoo

( ilość produktów: 10 )

Jak połączyć zabawę z korzystną dla rozwoju dziecka aktywnością fizyczną, która coraz częściej jest zastępowana przez ekrany urządzeń elektronicznych? Z pomocą przychodzi siatka do wspinania dla dzieci z serii Blackoo. Jako że powstaje na wymiar, możesz dowolnie określić jej wielkość, dopasowując ją do danej powierzchni. Polecamy ją na plac zabaw, ponieważ stanowi bardzo interesującą dla najmłodszych, dodatkową atrakcję do wspinaczki. Dzięki niej maluchy mogą próbować swoich sił we wchodzeniu na coraz to większą wysokość.

Oferowana siatka wspinaczkowa Blackoo na wymiar znajduje zastosowanie także jako samodzielny element wyposażenia przestrzeni. Z łatwością można ją zamontować w przydomowym ogrodzie, na działce czy podwórku. Raz założona, z powodzeniem służy dzieciom przez długi czas bez konieczności demontażu. Odporność na wilgoć i skrajną temperaturę umożliwia jej całoroczną eksploatację.

Najważniejsze zalety siatek do wspinaczki

Podstawową korzyścią z zastosowania naszych wyrobów jest możliwość zachęcenia najmłodszych do aktywnego spędzania czasu na dworze. Zamiast bezczynnie przesiadywać godzinami przed komputerem, telefonem czy telewizorem maluch z przyjemnością wyjdzie na plac zabaw. Siatka do wspinaczki dla dzieci może być ważnym argumentem, który go do tego przekona, ponieważ daje mnóstwo frajdy i wiele możliwości na pełną przyjemności aktywność.

Jak w praktyce wykorzystać nasze produkty? Z powodzeniem można ich używać zarówno w pojedynkę, jak i w grupie, np. urządzając różnego rodzaju zawody i konkurencje sprawnościowe. Wszystkie proponowane siatki do wspinaczki dla dzieci na plac zabaw wspomagają rozwój fizyczny najmłodszych – wzmacniają mięśnie, poprawiają postawę ciała i umożliwiają skuteczną profilaktykę nadwagi, niestety tak powszechnej obecnie nawet u kilkulatków. Pozwalają też na pozytywne rozładowanie energii nagromadzonej w ciele młodego człowieka.

Jeżeli więc chcesz sprawdzić swoim pociechom niespodziankę lub odpowiadasz za urządzenie placu zabaw, skorzystaj z naszych produktów do wspinaczki z serii Blackoo!

Kolor liny
Kolor łącznika
wysokość dla siatki bocznej
pixel